Energia zaklęta w słowach

Słowa przechowują wibracyjne informacje. Są zatem energią, która reaguje na nasze myśli i uczucia. Dlatego bardzo ważne jest, aby pielęgnować w sobie umiejętność wypowiadania odpowiednich słów i tworzenia w ten sposób pozytywnej energii dla ciała i ducha… oraz całego swojego otoczenia.

Nie wierzysz, obejrzyj poniższe dwa eksperymenty z wodą i ryżem, które już dawno temu przeprowadził dr. Masaru Emoto.

Eksperyment z wodą dr. Masaru Emoto

Eksperyment z ryżem dr. Masaru Emoto

Takich eksperymentów przeprowadzono na świecie tysiące, aby potwierdzić ich wiarygodność. Również i ty możesz osobiście wykonać taki eksperyment w domu (a w szczególności z ryżem). Zobacz co się stanie.

60 lat temu Albert Einstein stwierdził:

Wszyscy byliśmy w błędzie. To co nazywamy „materią” jest energią, której wibracja została spowolniona do poziomu odbieranego przez zmysły.

Żyjemy we wszechświecie, który składa się z czystej energii. Energia ta otacza nas, jest cały czas dla nas dostępna. Możemy porównać nasze życie do pływania w jeziorze z czystą, krystaliczną wodą.

Często umieramy z pragnienia, ponieważ jesteśmy przekonani, że woda nie nadaje się do picia. Wystarczy jednak tylko otworzyć usta i napić się. W oceanie życia wystarczy otworzyć swoje serce i czerpać z obfitości, miłości i radości, które nas otaczają. Bardzo istotną cechą tej otaczającej nas niewidzialnej energii jest to, że reaguje ona na nasze myśli i uczucia.

Nasze intencje i oczekiwania sprawiają, że nasza wewnętrzna energia wypływa na zewnątrz i oddziałuje z innymi układami energii. Nazywa się to „zunifikowanym polem”.

Więcej obszernych informacji na temat energii i jej wpływu na nasze życie znajdziesz w tym artykule.

Pamiętaj! Twórz pozytywną energię (również zawartą w słowach), aby otrzymać taką od innych i stać się w ten sposób szczęśliwą i przede wszystkim zdrową osobą.

Wszystko co dajesz innym, później do ciebie wraca (zgodnie z karmą). Jeśli wyzywasz innych, kłócisz się, oszukujesz, przeklinasz, życzysz komuś źle, napastujesz, używasz przemocy, itd. tworząc w ten sposób złą energię, nie zdziw się, że to samo otrzymasz od innych osób i całego otoczenia. Zobaczysz wtedy, jak Twoje całe ciało będzie drgać, jak się będzie czuć… Pomyśl o tym i zacznij tworzyć pozytywną energię pełną miłości, szacunku, zrozumienia, uśmiechu, dobroci, itd. a zauważysz jak Twoje życie ulegnie poprawie, również pod względem zdrowotnym.

 

Podziel się: